English Montessori School

logo

+48 603 425 204

contact@englishmontessorischool.pl

10 J. Gallusa Street

40-594 Katowice POLAND

07:30 - 17:00

Monday to Friday

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

The child has one intuitive aim: self development

Kamil Skorupski

Do dziś udało mi się być naukowcem, działaczem społecznym, aktorem, reżyserem filmowym i fotografem, pisarzem, nauczycielem, żeglarzem, wolontariuszem misyjnym, animatorem czasu wolnego, reporterem, a nawet doradcą energetyki, czy prezesem stowarzyszenia, by otrzymać nawet odznaczenie za krzewienie tożsamości. Nauczałem młodszych i starszych, na morzu i lądzie, na wsi i w mieście, na uczelni i w przedszkolu. Uff, trudno mi w to wszystko uwierzyć, ale tak było.. i jest… o zgrozo.

Odkrywam aktorstwo dla neutralności emocji, czyli tego samego co fizyka zapewnia myśleniu, a sport ciału. Piszę i tworzę filmy, aby pokazywać prawdę i pozostać kreatywnym. Nie uznaję podziału na umysły humanistyczne i ścisłe; to tylko kolejna wymówka, aby ograniczyć swój umysł i zamknąć na ekscytujące piękno nauki, mądrości i prawdy.

Ku mojemu zaskoczeniu (nigdy nie było moim marzeniem być nauczycielem!) wszędzie moje lekcje wspominane są jako wyjątkowe i fascynujące, a nawet wybitne, a spotkanie ze mną podobno rozbudza pasję do myślenia i zabawy! Proszę o sprawdzenie tego na własnej skórze!

Recent Comments
    Categories
    Twitter
    Please fill all required widget settings!