English Montessori School

logo

+48 603 425 204

contact@englishmontessorischool.pl

10 J. Gallusa Street

40-594 Katowice POLAND

07:30 - 17:00

Monday to Friday

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Cambridge

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców dzieci polskich i zagranicznych, wprowadziliśmy międzynarodowy program Cambridge Primary. Tworząc klasy wielokulturowe chcemy zapewnić uczniom międzynarodowy i prestiżowy model nauki.

Otrzymana przez nas w 2022 r. akredytacja Cambridge należy do programów edukacyjnych uznawanych na całym świecie od 150 lat a program jest realizowany w ponad 160 krajach. Międzynarodowy program nauczania Cambridge to program wymagający ale i inspirujący uczniów na całym świecie. Wyznacza on globalny standard edukacji i jest uznawany przez uniwersytety i pracodawców na całym świecie. Program nauczania Cambridge jest elastyczny, wymagający i inspirujący, wrażliwy kulturowo, a jednocześnie międzynarodowy. Studenci Cambridge rozwijają świadomą ciekawość i trwałą pasję do nauki. Zdobywają również podstawowe umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu na uniwersytecie i w przyszłej karierze.

Program Cambridge zapewnia szeroką i gruntowną wiedzę, umiejętność samodzielnego myślenia i poszerzania własnych horyzontów oraz umożliwia naukę w międzynarodowej atmosferze.

Więcej o programie można się dowiedzieć na stronie: Cambridge Assessment International Education Official Website (cambridgeinternational.org)

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    • Brak kategorii
    Twitter
    Please fill all required widget settings!