English Montessori School

logo

+48 603 425 204

contact@englishmontessorischool.pl

10 J. Gallusa Street

40-594 Katowice POLAND

07:30 - 17:00

Monday to Friday

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Do kogo jest kierowany program Cambridge?

Głównym założeniem klasy Cambridge jest edukowanie naszych podopiecznych w sposób międzykulturowy. Jako cel stawiamy sobie wszechstronny rozwój młodego człowieka. Program Cambridge doskonale przygotowuje do dalszej nauki koncentrując się na języku angielskim, matematyce i naukach ścisłych.
Realizując program Cambridge w naszej szkole, język angielski jest dla naszych uczniów narzędziem do poznawania świata, a nie tylko przedmiotem szkolnym.
• przedszkole – pierwszy rok programu Cambridge (Rok 1 lub Stage 1) obejmuje 5-latków, czyli ostatni rok naszego programu przedszkolnego.
• szkoła podstawowa – pełny program Cambridge to 6-letni program przeznaczony dla dzieci, które w EMS są w ostatnim roku programu przedszkolnego, następnie w szkole podstawowej do końca 5 klasy. W obecnym roku szkolnym oferujemy program Cambridge – Stage 2 dla dzieci w klasie pierwszej i drugiej naszej szkoły.

Recent Comments
    Categories
    Twitter
    Please fill all required widget settings!