English Montessori School

logo

+48 603 425 204

contact@englishmontessorischool.pl

10 J. Gallusa Street

40-594 Katowice POLAND

07:30 - 17:00

Monday to Friday

logo

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Informacja zwrotna o postępach w nauce

Szkoła ma możliwość przeprowadzania testów postępu Cambridge dla chętnych uczniów. Egzaminy końcowe ukazują postęp umiejętności naszych uczniów. Z testów sporządzany jest indywidualny raport dla ucznia i jego rodziców z informacją zwrotną o postępach w nauce. Na koniec edukacji w szkole podstawowej każdy uczeń otrzymuje certyfikat osiągnięć. Co ważne! Oprócz objętych systemem Cambridge przedmiotów Szkoła realizuje program języka polskiego zgodny z podstawą programową MEN oraz prowadzi w języku polskim część historii i geografii dotyczącą Polski. Po każdym roku szkolnym uczniowie otrzymują świadectwo polskie.

Najnowsze komentarze
    Kategorie
    • Brak kategorii
    Twitter
    Please fill all required widget settings!